https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e7/0a/0d/67233414_0:0:2964:1668_1920x0_80_0_0_cec6ab793bef9191c00da8203a52fbe6.jpg.webp
ԵՐԵՎԱՆ, 20 հոկտեմբերի – Sputnik. Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինն Անվտանգության խորհրդի անդամների հետ օպերատիվ խորհրդակցության ժամանակ առաջարկել է քննարկել պետության անվտանգության ապահովման համար ժամանակակից տեխնոլոգիաների ներդրումը։ Տեղեկությունը հայտնում է ՌԻԱ Նովոստին:Խորհրդակցությանը մասնակցել են Դաշնության խորհրդի խոսնակ Վալենտինա Մատվիենկոն, Պետդումայի խոսնակ Վյաչեսլավ Վոլոդինը, ՌԴ Անվտանգության խորհրդի ղեկավարի տեղակալ Դմիտրի Մեդվեդևը, նախագահի աշխատակազմի ղեկավար Անտոն Վայնոն, Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Նիկոլայ Պատրուշևը, պաշտպանության նախարար Սերգեյ Շոյգուն, բնապահպանական գործունեության, բնապահպանության և տրանսպորտի հարցերով նախագահի հատուկ ներկայացուցիչ Սերգեյ Իվանովը, փոխվարչապետ Դմիտրի Չերնիշենկոն:Եթե Ռուսաստանը իբր պարտվում է պատերազմում, ապա ինչի համար է ATACMS մատակարարվում Ուկրաինա
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e7/0a/0d/67233414_102:0:2833:2048_1920x0_80_0_0_aab8b3bbc51daaee93817fa542135bab.jpg.webpSputnik Արմենիա
ռուսաստան, վլադիմիր պուտին, անվտանգության խորհուրդ
13:32 20.10.2023 (Թարմացված է: 13:47 20.10.2023) Խորհրդակցությանը մասնակցել են Դաշնության խորհրդի նախագահը, Պետդումայի խոսնակը, ՌԴ անվտանգության խորհրդի ղեկավարի տեղակալը, ԱԽ քարտուղարը և պաշտպանության նախարարը։
ԵՐԵՎԱՆ, 20 հոկտեմբերի – Sputnik. Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինն Անվտանգության խորհրդի անդամների հետ օպերատիվ խորհրդակցության ժամանակ առաջարկել է քննարկել պետության անվտանգության ապահովման համար ժամանակակից տեխնոլոգիաների ներդրումը։ Տեղեկությունը հայտնում է
ՌԻԱ Նովոստին:
«Այսօր կխոսենք պետության պաշտպանության և անվտանգության ապահովման համար ժամանակակից տեխնոլոգիաների ներդրման մասին։ Իսկ հետո, իհարկե, կարծիքներ կփոխանակենք ընթացիկ օրակարգի առավել արդիական հարցերի շուրջ»,-ասել է Պուտինը։
Խորհրդակցությանը մասնակցել են Դաշնության խորհրդի խոսնակ Վալենտինա Մատվիենկոն, Պետդումայի խոսնակ Վյաչեսլավ Վոլոդինը, ՌԴ Անվտանգության խորհրդի ղեկավարի տեղակալ Դմիտրի Մեդվեդևը, նախագահի աշխատակազմի ղեկավար Անտոն Վայնոն, Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Նիկոլայ Պատրուշևը, պաշտպանության նախարար Սերգեյ Շոյգուն, բնապահպանական գործունեության, բնապահպանության և տրանսպորտի հարցերով նախագահի հատուկ ներկայացուցիչ Սերգեյ Իվանովը, փոխվարչապետ Դմիտրի Չերնիշենկոն: