Ֆուտբոլի 2022 թ.աշխարհի առաջնությունը Կատարում

A խումբ
  • A խումբԱլ-Բայթ
    20.11
    20:00
    Կատար
    Էկվադոր
    0
    2
  • A խումբԱլ-Թումամա
    21.11
    20:00
    Սենեգալ
    Նիդեռլանդներ
    0
    2
  • A խումբԱլ-Թումամա
    25.11
    17:00
    Կատար
    Սենեգալ
    1
    3
  • A խումբԽալիֆ ինթերնեշնլ
    25.11
    20:00
    Նիդեռլանդներ
    Էկվադոր
    1
    1
  • A խումբԱլ-Բայթ
    29.11
    19:00
    Նիդեռլանդներ
    Կատար
    0
    0
  • A խումբԽալիֆ ինթերնեշնլ
    29.11
    19:00
    Էկվադոր
    Սենեգալ
    0
    0
  • B խումբ
  • B խումբԽալիֆ ինթերնեշնլ
    21.11
    17:00
    Անգլիա
    Իրան
    6
    2
  • B խումբԱհմեդ բին Ալի
    21.11
    23:00
    ԱՄՆ
    Ուելս
    1
    1
  • B խումբԱհմեդ բին Ալի
    25.11
    14:00
    Ուելս
    Իրան
    0
    2
  • B խումբԱլ-Բայթ
    25.11
    23:00
    Անգլիա
    ԱՄՆ
    0
    0
  • B խումբԱհմեդ բին Ալի
    29.11
    23:00
    Ուելս
    Անգլիա
  • B խումբԱլ-Թումամա
    29.11
    23:00
    Իրան
    ԱՄՆ
  • C խումբ
  • C խումբԼուսայլ Այկոնիկ
    22.11
    14:00
    Արգենտինա
    Սաուդյան Արաբիա
    1
    2
  • C խումբ974
    22.11
    20:00
    Մեքսիկա
    Լեհաստան
    0
    0
  • C խումբԷդուքեյշն Սիթի
    26.11
    17:00
    Լեհաստան
    Սաուդյան Արաբիա
    2
    0
  • C խումբԼուսայլ Այկոնիկ
    26.11
    23:00
    Արգենտինա
    Մեքսիկա
    2
    0
  • C խումբԼուսայլ Այկոնիկ
    30.11
    23:00
    Սաուդյան Արաբիա
    Մեքսիկա
  • C խումբ974
    30.11
    23:00
    Լեհաստան
    Արգենտինա
  • D խումբ
  • D խումբԷդուքեյշն Սիթի
    22.11
    17:00
    Դանիա
    Թունիս
    0
    0
  • D խումբԱլ-Ջանուբ
    22.11
    23:00
    Ֆրանսիա
    Ավստրալիա
    4
    1
  • D խումբԱլ-Ջանուբ
    26.11
    14:00
    Թունիս
    Ավստրալիա
    0
    1
  • D խումբ974
    26.11
    20:00
    Ֆրանսիա
    Դանիա
    2
    1
  • D խումբԷդուքեյշն Սիթի
    30.11
    19:00
    Թունիս
    Ֆրանսիա
  • D խումբԱլ-Ջանուբ
    30.11
    19:00
    Ավստրալիա
    Դանիա
  • E խումբ
  • E խումբԽալիֆ ինթերնեշնլ
    23.11
    17:00
    Գերմանիա
    Ճապոնիա
    1
    2
  • E խումբԱլ-Թումամա
    23.11
    20:00
    Իսպանիա
    Կոստա Ռիկա
    7
    0
  • E խումբԱհմեդ բին Ալի
    27.11
    14:00
    Ճապոնիա
    Կոստա Ռիկա
    0
    1
  • E խումբԱլ-Բայթ
    27.11
    23:00
    Իսպանիա
    Գերմանիա
    1
    1
  • E խումբԱլ-Բայթ
    01.12
    23:00
    Կոստա Ռիկա
    Գերմանիա
  • E խումբԽալիֆ ինթերնեշնլ
    01.12
    23:00
    Ճապոնիա
    Իսպանիա
  • F խումբ
  • F խումբԱլ-Բայթ
    23.11
    14:00
    Մարոկկո
    Խորվաթիա
    0
    0
  • F խումբԱհմեդ բին Ալի
    23.11
    23:00
    Բելգիա
    Կանադա
    1
    0
  • F խումբԱլ-Թումամա
    27.11
    17:00
    Բելգիա
    Մարոկկո
    0
    2
  • F խումբԽալիֆ ինթերնեշնլ
    27.11
    20:00
    Խորվաթիա
    Կանադա
    4
    1
  • F խումբԱհմեդ բին Ալի
    01.12
    19:00
    Խորվաթիա
    Բելգիա
  • F խումբԱլ-Թումամա
    01.12
    19:00
    Կանադա
    Մարոկկո
  • G խումբ
  • G խումբԱլ-Ջանուբ
    24.11
    14:00
    Շվեյցարիա
    Կամերուն
    1
    0
  • G խումբԼուսայլ Այկոնիկ
    24.11
    23:00
    Բրազիլիա
    Սերբիա
    2
    0
  • G խումբԱլ-Ջանուբ
    28.11
    14:00
    Կամերուն
    Սերբիա
    3
    3
  • G խումբ974
    28.11
    20:00
    Բրազիլիա
    Շվեյցարիա
    1
    0
  • G խումբԼուսայլ Այկոնիկ
    02.12
    23:00
    Կամերուն
    Բրազիլիա
  • G խումբ974
    02.12
    23:00
    Սերբիա
    Շվեյցարիա
  • H խումբ
  • H խումբԷդուքեյշն Սիթի
    24.11
    17:00
    Ուրուգվայ
    Կորեայի Հանրապետություն
    0
    0
  • H խումբ974
    24.11
    20:00
    Պորտուգալիա
    Գանա
    3
    2
  • H խումբԷդուքեյշն Սիթի
    28.11
    17:00
    Կորեայի Հանրապետություն
    Գանա
    2
    3
  • H խումբԼուսայլ Այկոնիկ
    28.11
    23:00
    Պորտուգալիա
    Ուրուգվայ
    2
    0
  • H խումբԷդուքեյշն Սիթի
    02.12
    19:00
    Կորեայի Հանրապետություն
    Պորտուգալիա
  • H խումբԱլ-Ջանուբ
    02.12
    19:00
    Գանա
    Ուրուգվայ
  • 1/8 եզրափակիչ
  • 1/8 եզրափակիչԽալիֆ ինթերնեշնլ
    03.12
    19:00
    1A
    2B
  • 1/8 եզրափակիչԱհմեդ բին Ալի
    03.12
    23:00
    1C
    2D
  • 1/8 եզրափակիչԱլ-Թումամա
    04.12
    19:00
    1D
    2C
  • 1/8 եզրափակիչԱլ-Բայթ
    04.12
    23:00
    1B
    2A
  • 1/8 եզրափակիչԱլ-Ջանուբ
    05.12
    19:00
    1E
    2F
  • 1/8 եզրափակիչ974
    05.12
    23:00
    1G
    2H
  • 1/8 եզրափակիչԷդուքեյշն Սիթի
    06.12
    19:00
    1F
    2E
  • 1/8 եզրափակիչԼուսայլ Այկոնիկ
    06.12
    23:00
    1H
    2G
  • 1/4 եզրափակիչ
  • 1/4 եզրափակիչԷդուքեյշն Սիթի
    09.12
    19:00
    Winner 1E/2F
    Winner 1G/2H
  • 1/4 եզրափակիչԼուսայլ Այկոնիկ
    09.12
    23:00
    Winner 1A/2B
    Winner 1C/2D
  • 1/4 եզրափակիչԱլ-Թումամա
    10.12
    19:00
    Winner 1F/2E
    Winner 1H/2G
  • 1/4 եզրափակիչԱլ-Բայթ
    10.12
    23:00
    Winner 1B/2A
    Winner 1D/2C
  • 1/2 եզրափակիչ
  • 1/2 եզրափակիչԱլ-Բայթ
    13.12
    23:00
    Winner QF 1
    Winner QF 2
  • 1/2 եզրափակիչԼուսայլ Այկոնիկ
    14.12
    23:00
    Winner QF 3
    Winner QF 4
  • Հանդիպում երրորդ տեղի համար
  • Հանդիպում երրորդ տեղի համարԽալիֆ ինթերնեշնլ
    17.12
    19:00
    Loser SF 1
    Loser SF 2
  • Եզրափակիչ
  • ԵզրափակիչԼուսայլ Այկոնիկ
    18.12
    19:00
    Winner SF 1
    Winner SF 2
  • Լրահոս
    0